Přihlášení
Jméno:

Heslo:

košík je prázdný
automobilynákladní vozy autobusyzahradalodě
Auto filtry >

Kabinové filtry


Kabinové filtry

Funkce kabinového filtuKabinové filtry (nebo také pylové filtry) zabraňují průniku prachu, pylů, sazí a jiných nečistot do kabiny automobilu. Díky znečištěnému kabinovému filtru se znečišťuje vnitřní část předního skla, na kterém vzniká těžko odstranitelný povlak. Dále se v kabině drží nepříjemné pachy, které vnikají do vozu během startování nebo průjezdem místa, kde se pach vyskytuje. Vzduch v kabině ztěžkne a zvyšuje únavu řidiče. Doporučujeme měnit kabinový filtr každých 6 měsíců.

A co kvalitním kabinovým filtrem získáte?

 • Ukázka výměny kabinového filtruZdraví: Standardní kabinové filtry chrání proti pylu, prachu a nečistotám ve vzduchu.
  Pro alergiky a astmatiky je účinný kabinový filtr důležitou ochranou. Filtry s aktivním uhlíkem nabízejí dodatečnou ochranu před emisemi z dopravy a průmyslu (např. uhlovodíky,NOx, SO2) a před dráždivým ozónem. Zde je nutné zmínit, že koncentrace benzenu v kabině vozu může být až 4–6x vyšší než na okraji vozovky. Důvodem jsou emise z aut jedoucích před Vámi, které jsou nasávány do interiéru, kde se koncentrace stále zvyšuje.
 • Komfort: kabinový filtr s aktivním uhlíkem chrání pasažéry před nepříjemnými pachy
  zvenčí, např. ze zemědělských hnojiv, z kanalizace, ale také z nemrznoucích a čisticích přísad ostřikovacích kapalin aj.
 • Hygiena: Kabinový filtr také brání usazování nečistot na vnitřní straně oken, v topení
  a ve ventilačním a klimatizačním systému vozu.
 • Bezpečnost: kvalitní kabinový filtr přispívá k zajištění dobrého výhledu z vozu (opotřebený/zanesený kabinový filtr způsobuje zamlžování oken za určitých klimatických podmínek). Čistý vzduch v interiéru přispívá k celkové pohodě řidiče a pasažérů, a tím zároveň i k bezpečnosti jízdy.
 • Vozidlo: Pravidelná výměna kabinového filtru chrání topení, ventilační a klimatizační
  systém vozu a může prodlužovat jejich životnost.

Katalog v pdf ukázka návodu na instalaci filtru ve formátu pdf

Upozornění: pokud jsou zde některé informace nepřesné nebo zavádějící, přivítáme, když nám napíšete na email obchod@autofiltr.cz. Rádi Vaši připomínku zveřejníme nebo opravíme již stávající informace.


filtry v eshopu  Kabinové filtry ve zboží

 2012 - Lenka Knechtlová - vzduchové, olejové, palivové a kabinové filtry | Právní prohlášeníHavai - tvorba webových stránek Havai - tvorba webových stránek   hostujme.cz - levný webhosting levný webhosting

 

Doporučujeme: Zde je místo pro váš odkaz

 

Preferujeme GoPlay platby
 

Platby GoPay