Přihlášení
Jméno:

Heslo:

košík je prázdný
automobilynákladní vozy autobusyzahradalodě
Auto filtry >

Právní prohlášení


Autorská práva – právní prohlášení

Copyright 2012 Lenka Knechtlová

Všechna práva vyhrazena. Veškerý text, obrázky, grafika, zvukové soubory, animační soubory, video soubory a jejich uspořádání na internetových stránkách firmy Lenka Knechtlová jsou předmětem autorského práva a další ochrany duševního vlastnictví. Tyto předměty se nesmí kopírovat pro komerční užití či distribuci ani se nesmí upravovat či přemisťovat na jiné stránky. Některé internetové stránky firmy Lenka Knechtlová rovněž obsahují materiál, který je předmětem autorských práv jejich poskytovatelů.

Odchylky mezi výrobky

Některé informace o výrobcích, ilustrace a obrázky obsažené na této internetové stránce mohly být vyhotoveny za účelem všeobecného uplatnění na internetových stránkách firmy Lenka Knechtlová spravovaných v různých zemích na celém světě. V důsledku toho mohou být některé informace a doplňky, které nejsou v některých zemích k dostání, nebo které mohou být pro splnění poptávky na místním trhu či regulativních kontrol v takových zemích k dostání pouze v jiných specifikacích či konfiguracích.

Ceny

Všechny specifikované ceny jsou maloobchodní ceny včetně DPH. Ceny jsou aktuální v době zveřejnění a podléhají změně.

Ochranné známky

Pokud není uvedeno jinak, jsou všechny značky zobrazené na internetových stránkách firmy Lenka Knechtlová příslušné značkám nebo logům dodavatele prezentovaného zboží

Licence

Některé grafické prvky, struktura webové prezentace nebo forma podání informací na těchto stránkách podléhají duševnímu vlastnictví firmy Lenka Knechtlová. Proto tato internetová stránka, ani materiály na ní uvedené žádným způsobem neudělují žádné osobě licenci na duševní vlastnictví firmy Lenka Knechtlová a ani se nemá za to, že ji poskytují.

Záruky či prohlášení

Informace na této internetové stránce jsou firmou Lenka Knechtlová poskytovány "jako takové" a v rozsahu povoleném zákonem, jsou poskytovány bez záruky jakéhokoli druhu, vyjádřené či implikované, včetně mimo jiné implikovaných záruk prodejnosti, vhodnosti pro jakýkoli konkrétní účel či plnění. Ačkoli se má za to, že poskytnuté informace jsou přesné, mohou obsahovat chyby či nepřesnosti.

Tato internetová stránka obsahuje odkazy na internetové stránky třetích osob, které nespadají pod kontrolu firmy Lenka Knechtlová. Z tohoto důvodu neneseme odpovědnost za obsah jakékoli stránky, na kterou odkazujeme. Firma Lenka Knechtlová poskytuje tyto odkazy pouze pro vaše pohodlí a uvedení jakéhokoli odkazu neznamená, že firma Lenka Knechtlová takovou stránku schválila.

 2012 - Lenka Knechtlová - vzduchové, olejové, palivové a kabinové filtry | Právní prohlášeníHavai - tvorba webových stránek Havai - tvorba webových stránek   hostujme.cz - levný webhosting levný webhosting

 

Doporučujeme: Zde je místo pro váš odkaz

 

Preferujeme GoPlay platby
 

Platby GoPay